הובלות עם מנוף

מרים לגובה - כי מנופים מקצועיים זה לא בשמיים

5/5

ענף ההובלות עובר תהפוכות גדולות בעשרות השנים האחרונות וכיום ניתן להיעזר בציוד מתוחכם שלא היה זמין בעבר. שירותי הובלות אינם עוד צוות של סבלים ומשאית, אלא הרבה יותר מזה. הובלות שונות זקוקות לציוד מתקדם כדי להשלים את ההובלה בזמן ובמקום שהם נחוצים. הובלות רבות דורשות מנופים מסוגים שונים כדי לבצע את העבודה בצורה היעילה, הנוחה, המהירה והבטוחה ביותר. 

הובלות עם מנופים לכל צורך

לא משנה אם אתם מבקשים לעשות הובלת דירה, משרד או עסק מכל סוג שהוא ואתם זקוקים לפתרונות הרמת ציוד וחפצים שונים, יש כיום בשוק ההובלות מנופים וציוד שיכולים להגיע לכל מקום. מדובר במנופים ייעודיים ומתקדמים כראוי לעידן המודרני. הציוד הטכנולוגי החדיש הוא אמין והפעלתו נעשית על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובבטחון מלא.

הובלת דירות נתקלת לא אחת בבעייה שחפצים רבים אינם יכולים לרדת במדרגות או שאין אפשרות להכניס לדירה החדשה פרטי ריהוט גדולים דרך דלת הכניסה לבניין או שחדר המדרגות צר מידי כדי להעביר דרכו את החפצים הללו. לשם כך ישנם מנופי הרמה מיוחדים שמעוצבים בדיוק לצרכים אלה . מדובר במנופי הרמה המותקנים על רכבים לא גדולים במיוחד כדי לאפשר גישה נוחה לכל מקום וגם בסמטאות צרות בערים הגדולות. שירותי הובלה אלה ניתנים לכל אחד ולכל צורך. מנופים אלה מגיעים עם משטח הרמה מאוזן שעליו מניחים את החפצים אן הציוד השונה ואלה מאובטחים למשטח כדי שלא יפלו בעת ההרמה או ההורדה שלהם.

הובלות אלה יכולות לכלול לא רק העברת דירות ומשרדים שונים, אלא שהם משמשים גם קבלני שיפוצים הזקוקים להעלות צרכי בנייה כמו לוחות גבס וחומרי בניין שונים לדירות בקומות גבוהות. כמו כן ניתן להיעזר במנופים אלה להרמת רהיטים כבדים וגדולים, מקררים ושאר מכשירים חשמליים גדולים לבית או למשרד.

שירותי הובלות מקצועיים

כדי לבצע עבודות הרמת והורדת חפצים מדירות או ממשרדים הממוקמים בקומות גבוהות יש לדעת לתכנן ולהפעיל את המנופים הללו באופן מקצועי ובטוח לחלוטין. שום תקלה איננה אפשרית בזמן הפעלת המנוף ואת זה ניתן למנוע רק בעזרת ציוד חדיש ואמין וצוות מפעיל מיומן ומנוסה. הובלות בדרך זו מתאפשרות בכל מקום בארץ ומכל מקום. שירותי הובלות אלה מתאימים לכל סוגי הציוד והחפצים שיש להוריד ולהעלות בבניינים שונים וזה כולל בין היתר תכולת דירות, ריהוט כבד כמו ספות ומזנוננים, ארונות וכדומה, מכשירי חשמל גדולים כמו מקררים, מכונות כביסה, מזגנים, מייבשים, מדיחי כלים וכדומה, דודי שמש וחשמל המיועדים להתקנה בבית או על הגג, חומרי בניין שונים וציוד מגוון של משרדים ועסקים שונים.

פנו למקצוענים בלבד

כדי לקבל את שירותי הובלות אמינים ובטוחים יש לפנות לחברה העובדת עם ציוד מקצועי וחדיש שיוכל לספק לכם פתרונות להרמת משאות מכל מקום ולכל מקום. הרמת משאות איננה משחק ילדים ויש לעבוד רק עם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.

זקוקים לפתרונות הרמת ציוד?
מלאו פרטים להצעה משתלמת: